بروزرسانی: ۱۸ آذر ۱۴۰۲

تعداد فایل:

466953

466953

بروزرسانی: ۱۸ آذر ۱۴۰۲

تعداد فایل موجود:

پاورپوینت تحلیل معماری ساختمان اداری ۸۰۱ بارتون اسپرینگز + یک نمونه دیگر – F002

پاورپوینت تحلیل معماری ساختمان اداری ۸۰۱ بارتون اسپرینگز + یک نمونه دیگر

پاورپوینت-تحلیل-معماری-ساختمان-اداری-801-بارتون-اسپرینگز--یک-نمونه-دیگرپاورپوینت تحلیل معماری ساختمان اداری ۸۰۱ بارتون اسپرینگز + یک نمونه دیگر در ۳۳اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از متن: این سایت که در امتداد جاده بارتون اسپرینگز مشرف به دریاچه نمادین لیدی برد و مرکز شهر آستین قرار دارد، در مرکز فعالیت‌های فرهنگی است که شهر را مشخص می‌کند. این ملک که زمانی میزبان یک رستوران و بعداً یک پارکینگ سطحی بود، به دلیل قرار گرفتن در داخل دشت سیل ۱۰۰ ساله، برای سال‌ها توسعه نیافته باقی ماند. نسبت های باریک سایت، دسترسی عمومی محدود، خط صفر در دو طرف، سه پیمان محدود کننده و توسعه واحد برنامه ریزی شده پیچیده (PUD) به چالش های پروژه افزوده است. این محدودیت‌ها پارامترهای طراحی مورد استفاده در ایجاد نمایش‌های سه بعدی محدودیت‌های توسعه را تعریف می‌کنند. Halff Associates نقش مهمی در توسعه این سایت مدرن و پایدار در جنوب مرکز شهر آستین ایفا کرد. پروژه ۸۰۱ بارتون اسپرینگز شامل ساخت یک ساختمان اداری کلاس A به مساحت ۹۰۵۰۰ فوت مربع با چشم اندازهای شگفت انگیز از مرکز شهر آستین و مناطق تپه ای اطراف بود.

فهرست مطالب:
گروه طراحی ساختمان اداری ۸۰۱ بارتون اسپرینگز
موقعیت
مساحت ساختمان اداری ۸۰۱ بارتون اسپرینگز
معرفی پروژه
چالش ها
پلان ساختمان اداری ۸۰۱ بارتون اسپرینگز
نما
مقطع
و…

بخشی از متن نمونه دوم برج اداری Zaisa : برج اداری جدید که در نزدیکی مرز بین اسپانیا و فرانسه قرار دارد، آخرین ساختمان مرکز حمل و نقل Zaisa در ایرون است و دفتر مرکزی و فضای اداری اجاره ای Zaisa را در خود جای داده است. دفتر مرکزی زایسا در دو طبقه بالای برج هشت طبقه قرار دارد. طبقه آخر دارای دو تراس باغ است. باز اما محافظت شده توسط نما، هر دو تراس توسط یک مسیر چوبی به هم متصل می شوند و به راحتی قابل دسترسی هستند و مناطق مشترک منحصر به فردی ایجاد می کنند که کارکنان را تشویق به ملاقات می کند. این برج در جلوی ساختمانی که دارای نمای هلالی است و بر روی یک پارکینگ زیرزمینی که قبلاً وجود داشته، تعبیه شده است. هنگامی که پارکینگ ساخته شد، برخی از ستون ها از سطح زمین در انتظار توسعه آینده بلند شدند.

فهرست مطالب
گروه طراحی برج اداری Zaisa
موقعیت
مساحت برج اداری Zaisa
معرفی پروژه
پلان برج اداری Zaisa
نما
مقطع برج اداری Zaisa
و…

دانلود فایل

توجه: شما برای دریافت این فایل از “ ایندکسی ” خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو مسئولیت کمّی و کیفی فایل خریداری شده بر عهده فروشنده خواهد بود.