بروزرسانی: ۱۸ آذر ۱۴۰۲

تعداد فایل:

466953

466953

بروزرسانی: ۱۸ آذر ۱۴۰۲

تعداد فایل موجود:

پاورپوینت تحلیل معماری ساختمان اداری Schlump ONE + یک نمونه دیگر – F002

پاورپوینت تحلیل معماری ساختمان اداری Schlump ONE + یک نمونه دیگر

پاورپوینت-تحلیل-معماری-ساختمان-اداری-schlump-one--یک-نمونه-دیگرپاورپوینت تحلیل معماری ساختمان اداری Schlump ONE + یک نمونه دیگر ، در۳۲ اسلاید؛ قابل ویرایش

بخشی از متن: پروژه “Schlump ONE” مستقیماً در ایستگاه زیرزمینی Schlump در منطقه Eimsbüttel در هامبورگ واقع شده است. ساختمان اصلی اداری مربوط به دهه‌های ۱۹۵۰ و ۹۰ تخریب، بازسازی و توسعه یافت و اکنون به یک ساختمان اداری با چهار واحد اجاره در هر طبقه تبدیل شده است. مرکز پردازش داده موجود در حیاط به یک دانشگاه خصوصی تبدیل شده و به یک ساختمان جدید گسترش یافته است. نمای ساختمان به طور کامل بازسازی و طراحی مجدد شده است تا یک واحد واحد را تشکیل دهد که آزادانه طراحی خطی ساختمان اصلی دهه ۱۹۵۰ را تفسیر می کند.

فهرست مطالب:
گروه طراحی ساختمان اداری Schlump ONE
موقعیت
مساحت
معرفی پروژه ساختمان اداری Schlump ONE
پلان
نما ساختمان اداری Schlump ONE
مقطع
و…

بخشی از متن: Reflex Arkitekter که در بخش رو به رشد Gårda، در مجاورت مرکز شهر گوتنبرگ واقع شده است، توسط Kineum طراحی شده است. ساختمانی بلند که باعث احیا و تعاملات جدید در منطقه می شود. متشکل از ۲۸ طبقه از یک برنامه ترکیبی که دارای دفاتر، هتل، اسپا، سالن بدنسازی، امکانات کنفرانس و خدمات است، Kineum ترکیبی از فضاهایی را ارائه می‌کند که پیشرفت پویا، برخوردهای جالب و استراحت‌های آرام را ارتقا می‌دهد. Kineum نام خود را از کلمه یونانی “kinéo” به معنای “به حرکت درآوردن” گرفته است. مفهوم House in Motion مبتنی بر ایده ایجاد یک پالس، زنده کردن منطقه و درگیر کردن مردم است. با ترکیب یکپارچه و تعامل مهمانان هتل، کارکنان اداری و بازدیدکنندگان آبگرم؛ Kineum مانند همیشه متحرک و شلوغ درک می شود.

فهرست مطالب
گروه طراحی ساختمان اداری Kineum
موقعیت
مساحت ساختمان اداری Kineum
معرفی پروژه
پلان ساختمان اداری Kineum
نما
مقطع
و…

دانلود فایل

توجه: شما برای دریافت این فایل از “ ایندکسی ” خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو مسئولیت کمّی و کیفی فایل خریداری شده بر عهده فروشنده خواهد بود.