بروزرسانی: ۱۸ آذر ۱۴۰۲

تعداد فایل:

466953

466953

بروزرسانی: ۱۸ آذر ۱۴۰۲

تعداد فایل موجود:

پاورپوینت تحلیل معماری ساختمان دانشکده حقوق دیکین + یک نمونه دیگر – F002

پاورپوینت تحلیل معماری ساختمان دانشکده حقوق دیکین + یک نمونه دیگر

پاورپوینت-تحلیل-معماری-ساختمان-دانشکده-حقوق-دیکین--یک-نمونه-دیگرپاورپوینت تحلیل معماری ساختمان دانشکده حقوق دیکین + یک نمونه دیگر؛در ۴۱ اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از متن فایل:
ساختمان دانشکده حقوق دیکین Woods Bagot یک محیط آموزشی مجسمه‌سازی و پیچیده را برای تطبیق پردیس منشعب شده Burwood دانشگاه در ملبورن معرفی می‌کند. ایجاد یک فانوس دریایی و دروازه به منطقه Elgar Road Precinct، این ساختمان یک نقطه جهت گیری، مسیریابی و تجربه پیشرفته پردیس را فراهم می کند. هندسه جذاب ساختمان دانشکده حقوق دیکین از ترکیب خلاقانه فضاهای آموزشی برخاسته است. هر فضا به روش‌شناسی نوظهور متفاوتی از آموزش می‌پردازد، و در این فرآیند، تئاتر سخنرانی سنتی را کنار می‌زند.

فهرست مطالب:
گروه طراحی
موقعیت دانشکده حقوق دیکین
مساحت
معرفی پروژه
ورودی
دسترسی ها
پلان دانشکده حقوق دیکین
نما
مقطع
و…
بخشی از متن فایل نمونه دوم: معمار دیتمار فایشتینگر در نزدیک شدن به پروژه گسترش دانشکده علوم انسانی دانشگاه اکس آن پروونس، خود را با تناقضی مواجه کرد. از یک طرف گسترش، به دلیل ماهیت موقعیت خود، باید یک ورودی به محوطه دانشگاه را مشخص می کرد، اما از سوی دیگر نه مختصر و نه زمینه، شکل خاصی از بیان معماری را پیشنهاد نمی کرد. مختصر، از نظر مساحت طبقه (۸۰۰۰ متر مربع) نسبتاً متوسطو از نظر محتوا (سالن های سخنرانی و دفاتر) پیش پا افتاده، حاوی هیچ عنصری مانند سالن یا کتابخانه بزرگ نیست که به بیان قوی معماری نیاز داشته باشد.
فهرست مطالب:
گروه طراحی
موقعیت دانشگاه پروونس
مساحت
معرفی پروژه دانشگاه پروونس
پلان
نما دانشگاه پروونس
مقطع
و…

دانلود فایل

توجه: شما برای دریافت این فایل از “ ایندکسی ” خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو مسئولیت کمّی و کیفی فایل خریداری شده بر عهده فروشنده خواهد بود.