بروزرسانی: ۱۸ آذر ۱۴۰۲

تعداد فایل:

466953

466953

بروزرسانی: ۱۸ آذر ۱۴۰۲

تعداد فایل موجود:

پاورپوینت تحلیل معماری ساختمان طراحی Z-5+ یک نمونه دیگر – F002

پاورپوینت تحلیل معماری ساختمان طراحی Z-5+ یک نمونه دیگر

پاورپوینت-تحلیل-معماری-ساختمان-طراحی-z-5-یک-نمونه-دیگرپاورپوینت تحلیل معماری ساختمان طراحی Z-5+ یک نمونه دیگر در ۴۰ اسلاید قابل ویرایش

بخشی از متن نمونه اول : این پلان اساساً ساده است و از چهار واحد در هر طبقه تشکیل شده است. اما “طبقه معمولی” وجود ندارد. با چرخاندن برخی از ۳۳ واحد و کم کردن برخی دیگر در طبقات خاص، بلوک یکنواخت را می شکنیم: یک ترکیب سه بعدی به دست می آید. بنابراین، در حالی که همه آپارتمان ها در اطراف هسته ساختمان «اجرا” شده اند، هر کدام تقریبا از همسایگان خود جدا شده اند. تراس های سقف خصوصی مختلفی ایجاد می کنند، که برخی کوچک – ۱۵ متر مربع و برخی بزرگ – ۱۰۰ متر مربع هستند. از آنجایی که جمعیت اسرائیل به سرعت در حال افزایش است، نیاز به ساخت مسکن متراکم تر و بالاتر از هر زمان دیگری آشکار است، به ویژه در هسته این کشور، یعنی تل آویو و حلقه های مجاور آن، که در آن شهر هولون در حال ظهور است.

فهرست مطالب:
گروه طراحی
موقعیت
مساحت ساختمان طراحی Z-5
معرفی پروژه
پلان ساختمان طراحی Z-5
نما
مقطع ساختمان طراحی Z-5
و…

بخشی از متن نمونه دوم : ساختمان مسکونی CASAMIRADOR Savassi که در سال ۲۰۲۱ تکمیل شد، در Belo Horizonte، Minas Gerais، برزیل واقع شده است و دارای معماری جسورانه ای است که در چشم انداز محلی خودنمایی می کند. این ساختمان دارای ۱۴ اتاق زیر شیروانی و ۲۴ استودیو است و در ۹ طبقه به صورت ساختمانی و در زمینی باریک به عرض ۱۲.۷ متر واقع شده است. چالش ریاضیات حجمی آن، برای رعایت فاصله ها، یکی از عواملی بود که بر تصمیم گیری های غیر آشکار و در نتیجه معماری با هویت خاص خود تأثیر گذاشت. نمای فلزی سوراخ‌دار این ساختمان آپارتمانی زاویه‌دار در بلو هوریزونته را می‌پوشاند که برای ارائه مناظر از داخل و در عین حال محافظت از حریم خصوصی ساکنان طراحی شده است.

فهرست مطالب:
گروه طراحی
موقعیت ساختمان مسکونی Casamirador Savassi
مساحت
معرفی پروژه ساختمان مسکونی Casamirador Savassi
پلان
نما ساختمان مسکونی Casamirador Savassi
مقطع
و…

دانلود فایل

توجه: شما برای دریافت این فایل از “ ایندکسی ” خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو مسئولیت کمّی و کیفی فایل خریداری شده بر عهده فروشنده خواهد بود.