بروزرسانی: ۱۲ آذر ۱۴۰۲

تعداد فایل:

466536

466536

بروزرسانی: ۱۲ آذر ۱۴۰۲

تعداد فایل موجود:

466536

بروزرسانی: ۱۲ آذر ۱۴۰۲

تعداد فایل موجود:

چک لیست کیفیت بنا – F002

چک لیست کیفیت بنا

چک-لیست-کیفیت-بنا

توضیحات:
چک لیست کیفیت بنا، در قالب فایل pdf در ۲ صفحه.
یکی از مراحل مهم نظارت و اجرای ساختمان ها مرحله ی پایانکار است. در این مرحله بازرسان و ناظران مربوط به کنترل کیفیت بنا از ساختمان بازدید می کنند و یک سری موارد اساسی را مورد بررسی قرار می دهند. به علاوه ریشه ی بسیاری از مشکلات در مرحله ی پایانکار در سایر مراحل ساختمان از جمله گودبرداری، اجرای فونداسیون، اجرای سقف ها، سفتکاری و نازک کاری می باشد. بنابراین ضرورت دارد که کلیه مهندسین ناظر و مجری ساختمان بالاخص مهندسین ناظر معماری از ابتدای شروع به کار ساختمان دقت کافی در کنترل موارد اساسی ساخت بنا داشته باشد و عدم دقت در اجرای این آیتم ها می تواند تبعات ناخوشایندی از جمله تخریب، اخذ تعهدات کتبی از مالکین و یا حتی مهندسین ناظر و حتی محکومیت ناظران را در پی داشته باشد.
بنابراین بنا به درخواست مهندسین گرامی، چک لیست آیتم های مربوط به کنترل کیفیت بنای تهیه شده توسط معاونت شهرسازی و معماری شهرداری شیراز را از طریق لینک زیر می توانید خریداری و دریافت نمایید.
خرید این فایل صرفا از فروشگاه اینترنتی فرافایل مجاز می باشد.

مشخصات فایل ارائه شده عبارت است از :
نوع فایل دریافتی : PDF
تعداد صفحات : ۲
قابلیت ویرایش : ندارد

همکار گرامی لازم به ذکر است که این محصول صرفا جهت مطالعه و استفاده ی فعلی شما تهیه شده است بنابراین هرگونه کپی برداری و تکثیر ممنوع بوده و صرفا استفاده از نکات و مطالب مهم این محصول همراه با ذکر منبع بلامانع می باشد.

دانلود فایل

توجه: شما برای دریافت این فایل از “ ایندکسی ” خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو مسئولیت کمّی و کیفی فایل خریداری شده بر عهده فروشنده خواهد بود.